skip to Main Content

ŁUKASZ LIŚKIEWICZ


Firma Trusslight jest nową marką na Polskim rynku z wieloletnim doświadczeniem, pragnąca w nowoczesny sposób reprezentować siebie oraz oferowane produkty/usługi.

Ludzie, którzy reprezentują firmę oraz marki to pasjonaci, ciekawi obecnych oraz nowatorskich technologii, którzy chcą się nieustannie rozwijać.

Ze względu na długoletnie zaangażowanie w branży muzyczno-eventowej w pełni profesjonalnie i indywidualnie podchodzimy do każdego z wyzwań.

Wiedza

Zdobyta wiedza poprzez długoletnią praktykę w branży pozwala na odpowiednie zaangażowanie w każdym temacie. Nie obawiamy się wyzwań i zrealizujemy każdy projekt.

Doświadczenie

Zdobyte doświadczenie od roku 2004 urozmaica nasze podejście do postawionych nam celów.

Profesjonalizm

W dzisiejszych czasach trzeba postawić na profesjonalizm. Każdy wymaga od nas coraz więcej pod każdym względem, dlatego bez wątpienia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem do każdego z zadań.

Indywidualizm

Do każdego z naszych kontrahentów oraz projektów podchodzimy z pełnym indywidualizmem, dlaczego? Każdy z nas ma swój własny punkt widzenia, dlatego trzeba wspólnymi siłami osiągnąć efekt końcowy.

Mobilność

Przebyta ilość kilometrów przez wszystkie lata to dla nas nie lada gratka ale z chęcią zdobywamy kolejne. Bezpośredni kontakt jest dla nas jednym z najważniejszych czynników prowadzenia współpracy.

Jesteśmy

Firmą, która ceni sobie jak najlepszą jakość oraz dobry kontakt z klientem. Chcemy być najlepsi w tym co robimy i dawać Ci to co najlepsze!

DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

– TRUSS LIGHT

Back To Top